понеделник, 29 мај 2017  |  Вести денес: 43

На обиколница се судрија комбе и камион (ФОТО)

Засега не е познато дали има повредени или загинати лица.

оваа

Последни вести

Во страшна сообраќајка која се случила предмалку на скопската обиколница се преврте комбе по судар со камион.

Засега не е познато дали има повредени или загинати лица.

soob obikolnica2

111

Фото: Ѕид на сообраќајниот срам

Најчитани вести