петок, 21 јули 2017  |  Вести денес: 1

На одмор без сопругот: Северина ужива со пријателките на море

severina-more

Поврзани вести

Сопругата на Жељко Јоксимовиќ, Јелена Јоксимовиќ (35) објави фотографија од море на која се забавува со уште неколку познати дами. Меѓу нив е и Северина Којиќ, како и Ива Балент и Данијела Гајски.

Живеј го животот и заборави на годините, напиша сопругата на Јоксимовиќ.

Никогаш немој да пораснеш, додала Ива Балент под симпатичната фотографија.

Дамите не ја открија локацијата, а исто така не е познато дали овој одмор е резервиран само за поубавиот пол или со нив се и нивните сопрузи.

Live your live and forget your age

A photo posted by Jovana Joksimovic (@jovanamac) on

Најчитани вести