сабота, 22 октомври 2016  |  Вести денес: 0

На Пластичарска автобусите пливаат во вода

2plasticarska500

Поврзани вести

Поројните дождови кои го зафатија главниот град попладнево оставија траги позади себе.

На следните фотографии, ќе ги видите автобусите и автомобилите кои буквално пливаат по булеварот Никола Карев, попознат како Пластичарска улица.

2plasticarska500

3plasticarska500

4plasticarska500

plasticarska500

Фото: Сител

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести