среда, 26 јули 2017  |  Вести денес: 46

На Попова Шапка најдено починато момче

На Попова Шапка вчера околу 19 часот било пронајдено мртво тело. Како што информираат од МВР, телото на 29-годишниот М.Ј било пронајдено на скијачката патека Церипашино, во месноста Казани.

policija-lenta-stop-policija

Поврзани вести

На Попова Шапка вчера околу 19 часот било пронајдено мртво тело. Како што информираат од МВР, телото на 29-годишниот М.Ј било пронајдено на скијачката патека Церипашино, во месноста Казани.

Извршен е увид од страна на увидна екипа од СВР-Тетово, а по наредба на ЈО телото на починатиот е предадено на семејството за погреб.

Најчитани вести