четврток, 27 октомври 2016  |  Вести денес: 61

Награди за блогери и твитерџии од Македонија

devojka-sa-laptopom-1403087584-39166

Последни вести

Агрегаторот на блогови во Македонија „Блогираме.мк“ денеска ќе ги додели наградите за твитер и блог корисници од земјава.

Гласањето за овие награди кое се одвиваше на линкот Blogirame.mk/glasanje се организира по трет пат.

Најчитани вести