недела, 25 јуни 2017  |  Вести денес: 1

Најгласните поддржувачи на СДСМ со потсмев ги коментираат пратеничките листи на Заев (ФОТО)

Најгласните поддржувачи на СДСМ и на политиките на Зоран Заев денес со доза на потсмев ги коментираат листите со кои опозицијата ќе настапи на претстојните избори.

borjan

Поврзани вести

Новинарите кои жестоко го бранеа СДСМ во целиот период на  деструкции и црни сценарија, денес јавно го искажуваат своето чудење и незадоволство од лицата кои се најдоа на нивните пратенички листи.

Јадранка Костова и Борјан Јовановски кои со години јавно ги поддржуваат сите одлуки на Зоран Заев и даваа поддршка за него пред изборите, денес со жестоки критики на негова адреса.

komentari11

komentari13

komentari1

Критики за избраниците на Заев кои ги стави на листите испраќаат и многу други поддржувачи на опозицијата.

komentari12

komentari4 komentari5

komentari6

komentari7

Најчитани вести