четврток, 20 октомври 2016  |  Вести денес: 52

ВИДЕО: Најопасниот пат во светот

pat-norveshka-1

Последни вести

Патот покрај Атланскиот Океан во Норвешка се смета за најопасниот пат во светот.

Ако возите по овој пат некогаш, ќе ги искусите бројните кривини и свртувања над Атланскиот Океан.

Погледнете го видеото и проценете сами дали би се осмелиле да возите таму?

Најчитани вести