недела, 26 март 2017  |  Вести денес: 26

Кој е најпаметниот и најнезависниот хороскопски знак во Зодијакот?

vodolija-1

Поврзани вести

Тие се во постојана потрага за мудроста. Тие се доста досетливи и можат да добијат информации за се што им треба и тоа доста објективно, затоа што емоциите воопшто не им пречат, а изгледа дека тие се секогаш над емоциите и кога говорат, секогаш ја говорат вистината.

Водолија

Водолијата е доста независна личност…

Најчитани вести