недела, 23 октомври 2016  |  Вести денес: 24

Најсексипилната манекенка во светот во сосема поинакво издание

kendis_1_1

Последни вести

Манекенката на Викторија сикрет Кендис Свонепул ја доби титулата најсексипилна жена на светот од страна на изборот на магазинот „Максим“, а тоа го потврдува секојдневно.

kendis_1

Манекенката позираше за сет фотографии во аниме костими, а сподели неколку фотографии од оваа фотосесија на Инстаграм.

kendis_2

Инаку во моментов Кендис се подготвува за годишната ревија на Викторија сикрет што годинава треба да се одржи на 2-ри декември. Се зборува дека токму таа ќе биде една од главните ѕвезди на вечерта, а каква комбинација ни подготвиле ангелите годинава, останува да видиме.

Најчитани вести