петок, 28 октомври 2016  |  Вести денес: 56

Најубавата жена на светот во врска со грчки милионер

Tulisa-Contostavlos3

Последни вести

Веќе неколку години по ред читателите на списанијата за мажи за „најубава жена на светот“ ја прогласуваат Тулиша Контоставлос.

Контоставлос сега не е во центарот на вниманието само поради нејзината убавина, туку и поради гласините дека е во врска со контроверзниот грчки милионер Коста Панајоту, пренесува „Мирор“.

tulisa

Двојката во последно време многу често е заедно на јавни места, имаат и заеднички пријатели, а задничка им е склоноста да предизвикуваат скандали.

kosta

Панајоту неодамна беше вмешан во скандал поради напад врз полицијци, додека Тулиша беше обвинета за перење на пари, но потоа и ослободена е од обвинението. Таа, исто така, беше обвинета и за поседување кокаин.

– Коста е помлад од неа, но очигледно тоа не им пречи. Тие се возбудени и убаво им заедно, додава „Мирор“.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести