Магазин

ФОТО: Една од најубавите жени совршена и на улица

ФОТО: Една од најубавите жени совршена и на улица

Латино дивата Џенифер Лопез изгледа прекрасно и кога фотографите ќе ја „уловат“ неподготвена на улица.

j-lo-1

Се навикнавме дека таа изгледа совршено на црвениот килим во фустани од најпрестижните модни имиња и со шминката на професионалните шминкери, но мора да признаеме дека славната Џеј Ло изгледа подеднакво добро и на улица.

j-lo-2

Фотографите ја фатија низ улиците на Калифорнија во опуштена комбинација: ролка, фармерки и чизми со високи потпетици што таа ја искомбинира со модерна чанта со реси.