четврток, 20 октомври 2016  |  Вести денес: 53

Накит вреден 300 илјади денари украден од куќа во Скопје

krazba

Поврзани вести

Тешка кражба во куќата на А.А.(31) од Скопје.

Од куќата бил украден разновиден накит во вредност од 300 илјади денари.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести