среда, 26 октомври 2016  |  Вести денес: 43

Наместо свадба, Чарли Шин се раздели со девојката

charli-519x630

Последни вести

Познатиот и многу проблематичен актер Чарли Шин требаше за неколку недели да се жени со поранешната порно ѕвезда Брет Роси, со која беше во врска една година.

Сепак, свадба нема да има, двојката се раздели, а Шин ја потврди веста дека тој и Брет веќе не беа заедно.

„Имавме прекрасна година за нас и сакавме толку многу да направиме. Таа е добра девојка, но сепак одлучивме секој да тргне по свој пат”, изјавил актерот преку своите претставници.

Чарли всушност изјавил дека е потребен е за неговите деца.

Двојката планираше да се венча на 22 ноември, тоа ќе беше четврти брак за Шин. Сепак, на крајот Чарли ја раскина веридбата и се посвети на децата.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести