среда, 26 октомври 2016  |  Вести денес: 50

Нападнал девојка и ’и одземал златен ланец

tepacka

Поврзани вести

Кривична пријава за триесет и двегодишне прилепчанец кој физички нападнал дваесет и тригодишна девојка и и одзел златен ланец.

Златниот ланец е во вредност од 60 илјади денари.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести