петок, 28 јули 2017  |  Вести денес: 0

Нападнат малолетник во Тафталиџе

07092013123344_noz1-480x379

Поврзани вести

Нападнат малолетник во Тафталиџе. Како што соопшти МВР, вчера околу 19,00 часот на ул.„Женевска“ 16 годишен малолетник бил физички нападнат од страна на едно непознато лице.

Непознатиот прво го удирал со тупаници во пределот на телото, а потоа извадил нож и го забодел во пределот на стомакот по што му ја скинал јакната.

Полицијата работи на целосно расчистување на случајот.

Најчитани вести