четврток, 27 октомври 2016  |  Вести денес: 48

Нападнат синот на Амди Бајрам

napad 1

Поврзани вести

Четири лица го нападнале градоначалникот на Општина Шуто Оризари, Елвис Бајрам при што истиот се здобил со телесни повреди.

Сторителите се идентификувани и приведени. Против истите ќе биде поднесена соодветна пријава.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести