вторник, 25 октомври 2016  |  Вести денес: 55

Нападнат скопјанец, му одзеле 2100 денари

boks

Поврзани вести

Синоќа во 20,30 часот во Градската општа болница-Скопје бил донесен Д.Ј. кој бил повреден од лице кое му извршило разбојништво во близина на Градскиот парк кај УО „Вршац“, при што му се одземени 2.100 денари.

Во ГОБ-Скопје констатирани му се телесни повреди.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести