среда, 26 октомври 2016  |  Вести денес: 59

Нападнато лице во Припор

noz

Поврзани вести

Вчера во 13,30 часот во УЦ-Скопје за укажување не лекарска помош дошол К.К.(1963) од Скопје, кој бил физички нападнат во населба Припор од страна на НН лица, кои со остар предмет му нанеле повреда во пределот на окото.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести