петок, 23 јуни 2017  |  Вести денес: 0

Направете цветно венче од вашата коса (ВИДЕО)

cvetno-vence-640x396

Последни вести

Во приложеното видео погледнете како да направите елегантна и свечена плетенка што наликува на цветно венче.

 

Gorgeous Hairstyle by @georgiykot😍

A video posted by Makeupvideoss (@makeupviddeoss) on

Најчитани вести