четврток, 27 октомври 2016  |  Вести денес: 23

Наредните денови сончево, но попладне дожд

sunny-500

Поврзани вести

Во следните денови ќе преовладува сончево и топло време со мала до умерена облачност, но во попладневните часови ќе има услови за развој на нестабилна облачност со краткотраен пороен дожд и грмежи.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести