недела, 23 октомври 2016  |  Вести денес: 0

„Народен фронт“ без вода

vodovod-i-kanalizacija-486x272(1)

Поврзани вести

Поради промена на две шибери со димензија Ф-150 мм., локација -на улица „Френклин Рузвелт“ раскрсница со улица Народен Фронт, прекинато водоснабдување ќе имаат корисниците од улица „Народен Фронт“ од број 5 до број 31 во време од 09 часот па се додека трае промената.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести