понеделник, 21 август 2017  |  Вести денес: 65

Народот сè погласен во барањата за отфрлање на Тиранската платформа-граѓаните масовно За заедничка Македонија (ФОТО)

Поврзани вести

Граѓанската иницијатива ЗА ЗАЕДИЧКА МАКЕДОНИЈА, денеска одржа уште еден масовен протест за отфрлање на Тиранската платформа и зачувување на унитарноста на Република Македонија.

 

23

21

 

zname

 

19

18

17

16

15

14

13

12

10

9

 

6

5

4

3

 

 

Најчитани вести