четврток, 24 ноември 2016  |  Вести денес: 87

Насилници од „пленумот“ го повредија Кирил Спироски

kiril-povreden-768x432

Поврзани вести

Досегашниот студентски лидер Кирил Спироски синоќа беше повреден за време на хаосот создаден од претставници на Студентскиот Пленум.

izvestaj-kiril

Како Пленумците вчера покажуваа агресија погледнете во продолжение:

Најчитани вести