петок, 21 јули 2017  |  Вести денес: 48

Насмеана ден по инцидентот: Зошто Ембер Херд ја избриша оваа фотографија?

Ембер Херд го обвини Џони Деп дека физички ја нападнал и дека и направил модринки под окото, а само еден ден по овој инцидент, таа објавила насмеана селфи фотографија на Инстаграм. Сепак, сега неможете да го видите на нејзиниот Инстаграм профил.

amber-1

Поврзани вести

Ембер Херд го обвини Џони Деп дека физички ја нападнал и дека и направил модринки под окото, а само еден ден по овој инцидент, таа објавила насмеана селфи фотографија на Инстаграм. Сепак, сега неможете да го видите на нејзиниот Инстаграм профил.

Таа се појави на сослучувањето во судот со модринка под окото за која тврдела дека и ја нанел познатиот актер кој во саботата се појавил пијан и дрогиран во нивниот дом. Таа побарала забрана за приоѓање против актерот и во судските документи навела дека тој ќе се појави ненајавен во нивниот дом и повторно ќе ја повреди.

Сепак, извори блиски до актерот велат дека таа не ја говори вистината, а како доказ ја покажуваат фотографијата што таа ја објавила на Инстаграм во неделата, само еден ден по инцидентот.

На фотографијата таа е насмеана со пријателките Амбер Валета и Аманда де Каденет која тој ден славела роденден. Делот од нејзиното лице каде би требало да има модринки не се гледа од косата, а фотографијата повеќе не е на нејзиниот профил на Инстаграм затоа што актерката во меѓувреме ја избришала.

Најчитани вести