недела, 23 октомври 2016  |  Вести денес: 25

Наташа Беквалац го покажа својот секси задник (ФОТО)

Ни на нејзините фанови на социјалните мрежи не им измакна оваа фотографија на Наташа Беквалац, па освен лајкови таа доби и комплименти дека изгледа совршено.

bekvalac

Поврзани вести

Српската пејачка, Наташа Беквалац, постираше фотографија на инстаграм на која се гледа зошто и натаму спаѓа во редот на најзгодните српски пејачки.

Иако, на фотографијата не се гледа нејзиното лице, туку „страничното“ деколте и секси позадина, по тетоважите е јасно дека на фотографијата е всушност згодната Беквалац.

Ни на нејзините фанови на социјалните мрежи не им измакна оваа фотографија на Наташа Беквалац, па освен лајкови таа доби и комплименти дека изгледа совршено.

bekvalac

 

Најчитани вести