Магазин

Наташа Беквалац очекува принова

Наташа Беквалац очекува принова
Наташа Беквалац очекува принова

Пејачката Наташа Беквалац ги разгори фантазиите на обожавателите и медиумите.

Откако е во брак со Љубо Јовановиќ се чини дека пејачката не била никогаш посреќна и задоволна, но и се почесто се шпекулира за принова.

natasa-bekvalac-foto-dragan-kadic-1440595729-727205

Наташа се присетила на раѓањето на внукот Гаврил и во фотографија напишала: Наскоро ни стигнува уште едно момче во семејството.

natasa-bekvalac-i-ljuba-foto-damir-dervisagic-1420235380-604487