четврток, 27 октомври 2016  |  Вести денес: 56

Наташа Беквалац на чекор до анорексија

Српската поп пејачка, Наташа Беквалац, опасно си игра со своето здравје, поишува српски „Блиц“.

bekvalac

Поврзани вести

Таа со својата диета и со операцијата на желудникот сега има само 49 килограми што е многу близу до границата на анорексија.

„Наташа неодамна вгради балон во желудникот за да го намали внесувањето на храна, но и покрај тоа одбива да јаде. Оптоварена е со нејзиниот изглед во последно време и никој не знае што и’ се случува. Кога на пријателите им кажа дека има 49 килограми, сите се шокираа“, рекол извор близок на пејачката.

 

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести