четврток, 27 октомври 2016  |  Вести денес: 50

Натпреварот Фленсбург-Вардар на видео бим на плоштад

vardar

Поврзани вести

Сите љубители на ракометот натпреварот од Лигата на шампиони помеѓу Фленсбург и Вардар ќе можат масовно да го проследат на плоштадот Македонија на видео бимот кој е поставен на CITY Gallery.

Натпреварот од 8 – на финалето од ЕХФ Лигата на шампионите се игра во понеделник 21-ви Април 2014-та година со почеток во 19:00 часот.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести