среда, 30 ноември 2016  |  Вести денес: 49

Научно докажано – мажите паѓаат на русокоси!

kako-da-stanete-rusokosa

Поврзани вести

Општо познато е дека мажите не можат да им одолеат на жените со светла коса.

Зошто е тоа така прочитајте во продолжение…

Најчитани вести