недела, 23 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Навивач на Голден Стејт се “поднови” со најново БМВ

navivac

Поврзани вести

Иако за сите останати навивачи на Голден Стејт вториот меч од финалето е натпревар за заборав, еден фан ќе го памти до крајот на животот.

Навивачот кој по случаен избор на полувреме доби шанса да шутира од половина терен, успеа да погоди и да освои најнов модел на автомобил БМВ.

Најчитани вести