понеделник, 21 август 2017  |  Вести денес: 65

Не му купила ракија и ја претепал мајка си

Триесет и едно годишниот П.М. од скопско Бардовци вчера попладнето ја претепал својата мајка В.М.

ракија

Поврзани вести

Од полицијата информираат откако дошол од работа, П.М. физички ја нападнал мајката удирајќи ја со повеќе шлаканици и тупаници по лицето, рацете, дланките како и по грбот, бидејќи бил изреволтиран оти не му купила ракија.

Полицијата презема мерки за целосно расчистување на случајот.

Најчитани вести