сабота, 29 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Не очекува облачно и посвежо време

esen-cador-d-596x320

Поврзани вести

Времето во Македонија ќе биде променливо облачно и свежо со повремен локален дожд. Ќе дува слаб до умерен ветер од североисточен и југоисточен правец.

Температурата ќе се движи од 17 до 23 степени.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести