вторник, 25 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Не очекува облачно и врнежливо време

dozdovnik kapki na prozor

Последни вести

Денеска не очекува облачно и врнежливо време.

Максимална температура од околу 17°С се очекува во поголем дел од земјата. Посвежо ќе биде во гевгелискиот регион.

 

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести