четврток, 27 октомври 2016  |  Вести денес: 51

Не очекува сончев ден, температура до 12 степени

studeno i soncevo vreme

Последни вести

Времето во земјата ќе биде претежно сончево со слаб југоисточен ветер.

Температурата ќе се движи од шест до 12 степени.

Во Скопје времето ќе биде сончево со слаб југоисточен ветер и температура до 10 степени.

Најчитани вести