Магазин

Не пропуштајте: Голема финална распродажба во Скопје Сити Мол

Не пропуштајте: Голема финална распродажба во Скопје Сити Мол
Не пропуштајте: Голема финална распродажба во Скопје Сити Мол

Над 135-те светски бренда се вклучени во големата финална распродажба која што се случува во Скопје Сити Мол. Веќе неколку дена трае попустот кој е реален.

Голем избор на гардероба за сечиј џеб и вкус. Шетајќи низ Скопје Сити Мол,  на овие летни горештини она што разладува се неверојатно ниските цени на брендирана гардероба, обувки, ташни, козметика, накит и се’ она по што секој копнее и го посакува, а може да се најде на едно место.

Во Скопје се следат светските трендови. Реални попусти не само на аутлет парчиња, туку и на производи од претходната, како и од актуелната сезона.

Задолжително мора да се видат овие големи попусти од кои застанува здивот. Од -50% до -70% попуст на омилените парчиња кои сега се подостапни од било кога.

Производите на Bata, Swarovski, Timberland, Lacoste- Nautica, Adams Shoes, Cotton, Fashion & Friends, Waikiki, Sport Vision и многу други може да се купат по реални и ниски цени.

За каква распродажба станува збор доказ се следните примери: јакна од Bitsiani која чинела 15.980 денари, сега може да се купи за 7.990 денари. Или пак фустан од Lamas кој бил 27.800, сега е доспатен за 15.400 денари.

s1

 

Распродажбата е во тек, а може да се забележи дека се бара парче плус, затоа што попустите се неверојатно големи.

Во Скопје Сити Мол, освен актуелната голема распродажба, пристигнати се и есенските колекции, така што изборот е многу голем.

Скопје Сити Мол, се’ што сакам од попусти!

 

 

s2