среда, 26 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Нејмар си го промени имиџот

neymar2

Последни вести

Суперстарот на Барселона, Бразилецот Нејмар, преку твитер се пофали со својот нов имиџ…

nejmar

Најчитани вести