сабота, 22 октомври 2016  |  Вести денес: 23

Неколку секојдневни навики што го подобруваат расположението

Овие секојдневни навики според научниците го подобруваат расположението. Можеби некои од овие навики ќе ве изненадат, но научните истражувања докажале дека тие навистина функционираат, пишува магазинот „Хелт“.

srekjaaa

Последни вести

Овие секојдневни навики според научниците го подобруваат расположението. Можеби некои од овие навики ќе ве изненадат, но научните истражувања докажале дека тие навистина функционираат, пишува магазинот „Хелт“.

Еве кои навики…

Најчитани вести