недела, 23 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Неколку скопски улици денеска без вода

voda

Поврзани вести

Поради дефект без вода ќе останат корисниците од улицата „Саса крак 2.

Тие ќе бидат без вода од 10:00 часот па се до санирање на дефектот.

Исто така од 10:00 часот па се до изведување на приклучок без вода ќе бидат и корисниците од улиците: „Кленоец“, „Пресека“, „Владимир Каваев“ и „Сливовска“.

 

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести