вторник, 25 октомври 2016  |  Вести денес: 32

Неколку скопски улици денеска без вода

voda

Поврзани вести

Поради изведување на приклучок без вода ќе останат корисниците  од улиците „Пандил Шишков“,„ Коста Новаковиќ“ и објектите Американ Колеџ, ЖТП и Раде Кончар.

Корисниците е бидат без вода од 09:00 до 15:00 часот.

 

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести