вторник, 25 октомври 2016  |  Вести денес: 60

Неколку улици денеска без вода

vodovod-i-kanalizacija-486x272

Поврзани вести

Поради промена на вентил во шахта профил ф-1 цол на улица „Анастас Митрев“ бр. 13, без водоснабдување ќе останат корисниците од улиците „Анастас Митрев“, „Петар Ацев“ и „Венјамин Мачуковски“ од 09:30 часот па се до промена на вентилот.

 

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести