вторник, 25 октомври 2016  |  Вести денес: 40

Неколку улици кај Универзална без вода

inst_g

Поврзани вести

Поради санирање на дефект на водоводна мрежа профил ф-80 милиметри, без водоснабдување ќе останат корисниците од улиците 9-ти Мај, Христо Смирненски, Васил Стефановски, Петар Поп Арсов и 29-ти Ноември од 12:50 часот па се до санирање на дефектот.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести