понеделник, 24 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Неколку улици утре без вода

vodovod-i-kanalizacija

Поврзани вести

Утре поради изведување на водоводен приклучок ф-80мм на ул.Мајаковски 11, прекинато водоснабдување ќе имаат корисниците од ул. Дане Крапчев, Црвена Вода и Благоја Давков од 09:30 часот до санирање на дефектот.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести