петок, 21 јули 2017  |  Вести денес: 55

Неодолива фотографија на помалиот син на Шакира и Пике

Шакира и нејзиниот сопруг Жерар Пике, фудбалерот на Барселона годинава за прв пат го прославија Божиќ како четиричлено семејство.

sakira-deca-1

Поврзани вести

Шакира и нејзиниот сопруг Жерар Пике, фудбалерот на Барселона годинава за прв пат го прославија Божиќ како четиричлено семејство.

Попларната пејачка пред речиси една година по втор пат стана мајка и на нејзиниот син Милан му го подари помалиот брат Саша.

Годинава семејството го дочека Божиќ во полн состав. Познатиот татко по тој повод објави неодолива фотографија на која позира со помладиот син.

Primera Navidad de Sasha! #Repost @3gerardpique ・・・ Daddy-Sasha time!

A photo posted by Shakira (@shakira) on

Најчитани вести