петок, 28 октомври 2016  |  Вести денес: 51

ВИДЕО: Неповторливиот Раде Пилето is back !!

Деновиве се случува нов "бум" на македонската музичка сцена - Раде Пилето го објави и својот трет видео запис.

Rade Pileto

Последни вести

Неповторливиот Раде Пилето is back – овој пат со спотот за песната “Срце со срце”. Феноменалниот Раде во друштво на плавуши, алкохол, опасни коли – спот превртување !!

Ах да знае Екрем Јевриќ каква конкуренција има во Македонија…

Најчитани вести