четврток, 27 октомври 2016  |  Вести денес: 61

Несекојдневна глетка во Белград, пајак дигна полициски автомобил

pauk-odnosi-kola-policiji-830x553

Поврзани вести

Полициски автомобил денеска беше однесен од пајак службата во Белград, пишува телеграф.рс.

Очевидците не можеле да веруваат и не знаат дали автомобилот е подигнат затоа што е расипан или пак е паркиран на место каде што не треба да биде.

Но едно е сигурно, ваква сцена е несекојдневна.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести