петок, 21 октомври 2016  |  Вести денес: 65

Несреќа на „Првомајска“, едно лице повредено

soobrakajka-prvomajska-3

Поврзани вести

Тешка сообраќајка се случила синоќа на улицата „Првомајска“.

Несреќата се случила кога „Голф Кабриолет“ се судрило со „Рено Меган“.

Едно лице е повредено и е пренесено во болница.

 

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести