сабота, 22 октомври 2016  |  Вести денес: 23

Неуспешна операцијата на момчето кое си го исече пенисот

9-222-

Последни вести

Младиот кочанец (22) кој на бизрен начин си го отсече половиот орган, по се изгледа ќе остане без него. Операцијата за зашивување на отсечениот дел не дала позитивен резултат – пишува „Канал 5“

Причината за ваквиот мотив е поради тоа што девојката со која бил останала разочарана од него.

Веднаш после случката, половиот орган бил пронајден, по што, во тегла со формалин заедно со него бил испратен за Штип. Тамошните уролози, отсечениот дел не можеле сами да го зашијат, па кочанецот заедно со содржината во формалин бил препратен во Скопските клиники.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести