понеделник, 24 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Неверојатна трансформација на Дивна Карлеуша – ослабела дури 40 килограми (ФОТО)

Неверојатна трансформација на Дивна Карлеуша - ослабела дури 40 килограми (ФОТО)

Неверојатна трансформација на Дивна Карлеуша - ослабела дури 40 килограми (ФОТО)

Последни вести

Не е тајна дека познатата радио-водителка Дивна Карлеуша, мајката на српската пејачка Јелена Карлеуша, веќе со години мака мачи со своите киограми, а сега конечно ставила крај и ослабела дури 40 килограми.

Таа се пофали на својот ФБ профил со својата драстична промена, при што предизвика и лавина коментари.

Таа сега вака изгледа:

 

A ovako izgleda sada (foto: Facebook)

 

Inspiracija (foto: Facebook)

Најчитани вести