среда, 26 октомври 2016  |  Вести денес: 55

Неверојатни фотографии од Лондон каков што не го замислувате

1

Последни вести

Овие учични фотографии направени од Alex Sturrock, го прикажуваат Лондон, полн со контрадикторности и место како што веројатно воопшто не го замислувате.

 

2

3

5

6

7

9

10

11


13

14

15

16

17

18

19

 

Најчитани вести