Магазин

Никол Кидман повторно трудна

Никол Кидман повторно трудна
Никол Кидман повторно трудна

Веста дека славниот пар Никол Кидман и Кит Урбан, очекуваат трето бебе, ја објави австралискиот магазин „New Idea”. Познатата глумица, која веќе има четири деца – две кои ги усвоила во бракот со Том Круз и две од другиот брак, го очекува своето петто дете.

Парот кој цело време се надеваше на нов член на семејството, ужива во овие прекрасни моменти, пишува магазинот.

ni

Исто така, магазинот открива дек во прашање е момче, и дека тоа ќе биде второ дете кое 48-годишната Кидман ќе го роди по природен пат ( втората ќерка ја добија со сурогат мајка)

Годинава Никол и Кит прославија девет години брак.

Актерката објав фтографија на која е во прегратка со својот сопруг и нивните ќерки, Сандеј Роуз и Фејт Маргарет.

„Девет години љубов“, напишала Никол Кидман под оваа емотивна фотографија.

никол1